Teslimat ve İade Prosedürleri

Firmamımız Dağıtım Sistemi Nedir?

Samsun'da gün içinde kendimiz dağıtım yapıyoruz, bunu yaparken kurye veya kargo firması kullanmıyoruz, ürününüze ait tüm sorumluluk bize ait olup artık üçüncü firmalarla uğraşmıyorsunuz.

Akşam 19:00'dan sonra dağıtım sürecimiz başlıyor, bunu yaparken de acil işi çıkan müşterilerimizin evine sonraki gün tekrar getiriyoruz, kargo firmaları gibi geldik evde yoktunuz demiyoruz, sizinle ve can dostunuzla ilgileniyoruz.

Sipariş sürecinde 16:00'dan önce verilen siparişler gün içinde teslim ediyoruz, daha geç saatlerde verilen siparişleri de elimizden geldiğince en kısa sürede teslim ediyoruz.

 

Samsun içi servis saatleri

19:00 - 23:00 ( Pazar hariç)

 

( ! ) Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.

 

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve email adresiniz kullanılacaktır.

 

KAPIDA NAKİT ÖDEME

 

Firmamız’dan hayatınızı kolaylaştıran bir hizmet; kapıda nakit ödeme! 50 TL üzerindeki  tüm siparişlerde kapıda nakit ödemeyi tercih edebilirsiniz; böylece Samsun'un neresinde olursanız olun, rahatça alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamımızın teslimat görevlileri tarafından kapınıza kadar getirilen ürünlerin ödemesini faturanız ile birlikte size verilecek olan tahsilat makbuzuna istinaden rahatça gerçekleştirebilir ve faturanız ile birlikte ürünlerinizi kontrol ederek teslim alabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme seçeneği sadece İstanbul içi ürün teslimatlarımız için geçerli bir uygulamadır.


    
KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME ve ONLINE ÖDEMEFirmamızda hayatınızı kolaylaştıran bir hizmet daha; kapıda kredi kartı ile ödeme!   50 TL üzerindeki tüm siparişlerde kapıda kredi kartı ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Taksitli kredi kartıyla ödemeler için lütfen online kredi kartı seçeneğiyle ödeme yapınız.

 

Teslimat ve Fatura Adresleri

 

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız

 

 

Kargonuzun Eksik Veya Hasarlı Olması Durumu

Kargonuz size teslim edildiğinde, mutlaka kargo görevlisinin yanında ürünlerinizin kontrolünü yapınız. Kargo firmaları teslimat yapıldıktan sonra sorumluluk kabul etmemektedirler. Tarafınıza teslim edilen ürünlerin hasarlı olması durumunda mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturup tarafımıza bilgi veriniz.

 

CAYMA HAKKI

6502 sayılı Tüketici Koruma Kanunu kapmsamında, alıcı ürün tesliminden sonra 7 gün içerisinde cayma hakkını kullanacağını satıcıya bildirmelidir. Bu bildirim yapıldığı taktirde satıcı en geç 10 gün içerisinde ürün ücretini alıcıya teslim eder. Teslimat sırasında ödenen ücretlerin tamamı satıcıya aittir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için ürünün faturasının ya da fişinin kesinlikle olması gerekmektedir ve ürünün ambalajının açılmamış olması gerekir. Aksi taktirde tüketici cayma hakkını kullanamaz.